Ditton Pievadķēžu rūpnīca

Uzņēmuma vadītājs: Pjotrs Dorofejevs

Ražotās produkcijas apraksts:

Uzņēmums ražo ķēdes automobiļiem, motocikliem, velosipēdiem, ķēdes mašīnbūves vajadzībām un speciālās ķēdes ar soli no 9,525 līdz 31.75 saskaņā ar standartiem ISO, ASA, ГОСТ.
Uzņēmums projektē un izgatavo štances, presformas un dažāda veida detaļas no metāla un plastmasas.

Uzņēmuma ražošanas iespējas:

1) Štancēšana. Var apstrādāt metāla loksni vai lentu līdz 6 mm biezumam, maksimālie štances gabarīti 400*500*300, spēks līdz 200 t, ražošanas jauda līdz 600 t mēnesī.
2) Tērauda detaļu termiskā apstrāde. Izotermiskā rūdīšana, rūdīšana, atlaide, apdedzināšana, nitrocementācija. Ražošanas jauda līdz 600 t mēnesī.
3)Detaļu izgatavošana no plastmasas. Liešana zem spiediena no polietilēna, polistirola, poliamīda, poliuretāna. Detaļas masa no 60 līdz 800 g. Ražošanas jauda līdz 10 t.
5)Metālapstrāde. Var apstrādāt apaļu materiālu ar diametru līdz 600 mm un garumu līdz 3000 mm; plakanu materiālu 300*1200*1200 mm. Galvenās operācijas: virpošana, frēzēšana, slīpēšana, urbšana, ēvelēšana, izkalšana, elektroerozija. Ražošanas jauda līdz 120 t gadā.
Uzņēmumā tiek izmantots sekojošais programmnodrošinājums Auti CAD, Solid Works, Telex 2D, Tehno Pro, Master Cam.
Uzņēmuma laboratorijas nodrošina metālu un gatavo izstrādājumu visaptverošu kontroli.

Uzņēmuma komercpiedāvājumi:

Piedāvā brīvas ražošanas telpas metālapstrādes ražotņu izveidošanai; telpas ir apgādātas ar attīstītu infrastruktūru un ar visām nepieciešamām komunikācijām. Ir iespējas izmantot arī rezervē esošos uzņēmuma darbagaldus.

Valstis, uz kurām tiek eksportēta produkcija:

40% izstrādājumu tiek realizēts Eiropas tirgos, galvenokārt Vācija un Itālijā, pamatā tiek realizētas speciālās ķēdes un ķēdes mašīnbūves vajadzībām. 60% produkcijas tiek realizēts NVS valstīs, galvenokārt Krievija, pamatā tās ir automobiļu ķēdes.

dpkr6