Moris

Uzņēmuma vadītājs:  Vadims Morenko

Ražotās produkcijas apraksts:

Uzņēmuma SIA “Moris” darbības sfēra – dažāda veida maizes un konditorejas izstrādājumu ražošana un tirdzniecība.
Uzņēmuma produkcija tiek ražota Daugavpilī – ceptuvē, kas diennaktī spēj saražot ap 4,5 tonnu maizes, 3 tonnu baltmaizes un ap 500 kg konditorejas izstrādājumu.

SIA “Moris” darbojas kopš 1993. gada. Uzņēmums profesionāli apvieno senas tradīcijas ar arvien augošām mūsdienu dzīves prasībām. Plašais sortiments – ap 100 izstrādājumiem – apmierina visdažādākās vēlmes un gaumes (kviešu, rudzu, konditorejas u.c. izstrādājumi).
Uzņēmuma SIA ”Moris” lepnums ir senās tehnoloģijas pielietošana – ap 20 rudzu un rudzu-kviešu maizes izstrādājumu (t.i. veidņu, klona, plaucētas maizes) cepšanai izmanto naturālo miltu un iesala novārījumu.
“Moris” piedāvā plašu konditorejas izstrādājumu sortimentu no rauga, kārtainās, smilšu mīklas. Daudzu konditorejas izstrādājumu izgatavošanai tiek pielietotas mājas receptes – aromātiskas ruletes ar vaniļas garšu, ar magonēm, pīrāgi ar kanēli, rozīnēm, aprikozēm.
Uzņēmums ražo arī ekskluzīvu produkciju – jebkuram svētku gadījumam ir iespēja pasūtīt svētku kliņģeri.
SIA „Moris” uzņēmumam ir 5 tirdzniecības vietas un veikals Daugavpilī, kā arī apmēram 100 klienti no Daugavpils, Daugavpils rajona, Krāslavas, Krāslavas rajona, Preiļu rajona, kuriem „Moris” sniedz savus pakalpojumus.
Lai nodrošinātu augstāko produkcijas kvalitāti, uzņēmums nepārtraukti investē jaunākās paaudzes tehnoloģiju iegādē.
Optimāla cenas un kvalitātes attiecība ir SIA “Moris” moto!.

moris3