RITAL D

Uzņēmuma vadītājs: Viktors Radilovecs – valdes loceklis

Ražotās produkcijas apraksts:

SIA Rital D ir dibināta 1998. gadā. Augstiprofesionālsuzņēmuma personāls nodarbojas ar gaļas pārstrādi un plaša gaļas produktu sortimenta ražošānu: desas, mājas kupinājumi, gaļas konservi. Plašāk iepazīties ar mūsu produkcijas klāstu, kā arī aplūkot attēlus iespējams uzņēmuma mājas lapā: www.rital-d.lv.


Uzņēmuma ražotas produkcijas lieliskā kvalitāte ir pierādīta ar mūsu patērētāju uzticību, kā arī ar atkārtotu atzīšānu starptautiskājās izstādēs Maskavā, ko pierāda uzvarētās tur zelta un sudraba medaļas.


Ņemot vērā patērētāju vēlmes un jaunākas tirgus tendences, kompānijaRITAL Dnepārtraukti attīsta jaunus produktu veidus.Sākot ar 2011.gadu līdz 2013.gadam tika rekonsrtuētas iekārtas un ražošanas telpas uz kopējo summu 600 tukst. euro.


Kompānija RITAL D regulāri piedalās starptautiskās izstādēs: World Food Maskavā, Anuga Vācijā, Sial Francijā, pastāvīgi uzlabojot savu profesionālo līmeni.

Piedāvāto pakalpojumu apraksts:

• Svaigas gaļas, gaļas izstrādājumu un gaļas konservu iegāde;
• Uzņēmuma veikalā pēc adreses Drujas 16, plasā sortimentā tiek piedāvāta SIA RITAL D produkcija par ražotāja cenām.

Valstis, uz kurām tiek eksportēta produkcija:

Lietuva, Igaunija, Vācija, Grieķija, Krievija, Baltkrievija, Gruzija, Kirgizstāna, Turkmenistāna, Uzbekistāna, Tadžikistāna, Kazahstāna, Izraēla.