EcoStep Baltic

Uzņēmuma vadītājs: Valdes loceklis  Inna Griņoka

Ražotās produkcijas apraksts:

Pēc traumām aizsargājošs gumijas segums EcoStep ir segums, kas veidots no gumijas flīzēm. EcoStep gumijas flīzes ir izcils elastīgs segums bērnu rotaļu un sporta laukumiem. EcoStep gumijas flīzes tiek izgatavotas no gumijas granulām – visizturīgākā gumijas materiāla. Segums ir viegli liekams, tam nav nepieciešama speciāla kopšana, nepieciešamības gadījumā segumu var slaucīt vai mazgāt ar ūdeni no šļūtenes. EcoStep gumijas flīzes var likt uz jebkuras pamatnes: grunti, smilti, smilts maisījumu, akmeņiem utt.

Pret traumām aizsargājošie EcoStep segumi bērnu un sporta laukumos spēj līdz minimumam mazināt traumu varbūtību krītot. Elastīgajai virsmai piemīt amortizējošas un ortopēdiskas īpašības.
Gumijas eguma pamatne ir ekoloģiski tīras gumijas drupatas, kas tiek iegūtas pārstrādājot nolietotas riepas.

Mēs ne tikai ražojam cilvēkiem nekaitīgus segumus, kas spēj pasargāt mūsu bērnus no sasitumiem un savainojumiem bērnu rotaļu un sporta laukumos, bet arī cenšamies ieguldīt savu artavu ekoloģijas uzlabošanā.

Mūsu galaproduktam piemīt šādi raksturojumi: skaista materiāla faktūra, daudzveidīga krāsu gamma, viegla apkope, gumijas flīžu ilgmūžība un izturība. Tādā veidā gumijas drupatu segumus var izmantot ne tikai privātiem mērķiem (vasarnīcu un piemājas zeme, garāžas), bet arī sabiedriskiem mērķiem (bērnu un skolas pagalmi, baseini, sporta zāles).

Gumijas drupatu flīžu kalpošanas laiks ir ievērojami ilgāks nekā standarta betona segumu kalpošanas laiks, un tas sasniedz 10 gadus.
Apkopojot rezultātus, var atzīmēt, ka standarta betona plātnes būtiski atpaliek no elastīgajām gumijas flīžu plāksnēm pēc vairākiem parametriem: faktūra, krāsu gamma, ekspluatācijas ilgums.

ecostep_1