Aurora Baltika

Uzņēmuma vadītāja: Margarita Ozoliņa

Ražotās produkcijas apraksts:

“Aurora Baltika” izstrādā  plašu zeķu sortimentu gan vīriešiem, gan  sievietēm gan bērniem visām sezonām,  kā ikdienai , tā arī  sevišķiem gadījumiem.

Mūsu uzņēmuma vadošais virziens – zeķu ražošana visai ģimenei.

Produkcijas sortiments

Sieviešu: zeķbikses, zeķes, īsās zeķes, pusgarās zeķes, pēdiņas, legingi, getras; Vīriešu: zeķes, pagarinātās zeķes, pusgarās zeķes, legingi;

Bērnu: zeķbikses, zeķes, pusgarās zeķes, legingi, zeķbikses un zeķes zīdaiņiem. Īpaši produkti: vīriešu zeķes ar antibakteriālu apstrādi, izstrādājumi ar  neslīdošu pēdu, produkciju no jaunam izejvielām, kas parādījušās tirgū tirgū, tādām kā  bambuss.

Izejvielas:

Dabiskās šķiedras :kokvilna, lini, bambuss, zīds, viskoze, Crabyon, vilna, angora; Sintētiskās šķiedras: poliamīds, poliesters, polipropilēns, elastāns, mikrofibra, akrils ; Krāsvielas un ķimikālijas: Ciba, Clariant

Pakalpojumu apraksts:

Tekstilizstrādājumu krāsošana un termiskās apstrādes pakalpojumi. Kā arī ražojam kolekcijas zem  mūsu pasūtītāju  brendiem, kuri vēlas izmantot savus dizainus un iepakojumus.

“Aurora Baltika” produkcija ir tradicionāli populāra starp dažādu vecumu grupām ne tikai Baltijā, bet arī Krievijā, Vācijā, Skandināvijā, Beļģijā, Holandē, Lielbritānijā,  ASV, Japānā un daudzās citās valstīs.

 

 

 

Aurora Baltika

Aurora Baltika