Latvijas maiznieks

Uzņēmuma vadītājs:

Valdes priekšsēdētājs Jaanus Valgerist 

Valdes loceklis   Māris Daude

Ražotās produkcijas apraksts:

Maizes un konditorejas izstrādājumi.
LATVIJAS MAIZNIEKS – tradīcijām bagātākā maizes ceptuve. Katrā ēdienreizē, visā Latvijā – maizīte, ko cepušas mūsu meistaru prasmīgās rokas!

Īsta Latvijas maize!

Veiksmīgs labāko tradīciju un jaunāko tehnoloģiju apvienojums – tāds ir Latvijas Maiznieka ceptās gardās maizes noslēpums. Ceptuve, kas nepārtraukti darbojas jau kopš 1968. gada, laika gaitā piedzīvojusi daudzas pārmaiņas, kļūstot par vienu no lielākajām maizes ceptuvēm valstī. Latvijas Maiznieka panākumi balstās uz to, ka maizes meistari – tehnologi – rūpīgi seko visiem jauninājumiem, ieviešot progresīvas tehnoloģijas un vienlaikus saglabājot vecās maizes cepšanas tradīcijas. Tā Latvijas Maiznieks nodrošina lielisku kvalitāti un nemainīgi labu garšu, tādiem produktiem kā “Latvijas graudu” maize „Zeltene”, „Īstenā”, „Galda”,  „Vita”, Melnā”  maize!


Lai Latvijas Maiznieka ceptā maize vienmēr garšotu labi, tehnologi izmanto tikai īpaši augstvērtīgas izejvielas – tāpēc mūsu maize smaržo un garšo tikpat labi kā bērnībā. Īsta maizes smarža un garša apvienojumā ar augstāko kvalitāti!


Latvijas maize no Latvijas Maiznieka.

Valstis, uz kurām tiek eksportēta produkcija:

Vācija, Lielbritānija, Īrija, ASV, Nīderlande, Izraēla, Nīderlande,  Baltijas valstis.