ONIORS ZIVIS

Uzņēmuma vadītājs: Valdes loceklis Vladimirs Orlovs

Ražotās produkcijas apraksts:

Uzņēmums nodarbojas ar zivju kūpināšanu, sālīšanu un cita veida zivju produkcijas izgatavošanu no jūras un ezeru zivīm. No 1997.gada uzņēmums strādā ar pašreizējo nosaukumu – SIA “Oniors”.
• Saražotā produkcija tiek izplatīta Latvijas iekšējā tirgū, galvenokārt Latgalē, Vidzemē un Zemgalē. Latgales reģions ir lielākais uzņēmuma saražotās produkcijas patērētājs (60%). Taču produkcija tiek realizēta arī Rīgā un Rīgas rajonā.
• Sālīta zivs – fileja tiek gatavota pēc speciālās tehnoloģijas un tiek ievietotas dažādos uzlējumos : eļļa, marināde, majonēze, tomātu mērce, želeja. Tiek pievienotas arī dažādas garšvielas : paprika, ķiploki, citrons, dilles un citas. No sālītas zivs tiek gatavoti arī zivju salāti. Pircēju ērtībai visa produkcija tiek fasēta dažāda izmēra traukos: 180gr, 300gr, 500gr, 600gr, 1200gr, 1kg. Tiek ražota divu veidu kūpinata produkcija : karstā un aukstā kūpinājuma. Jau vairākus gadus uzņēmums ražo dažādus dārzeņus: skābētus un štovētus kāpostus, marinētus un sālītus gurķus, marinētas bietes.
• Otrais uzņēmuma darbības veids ir biodīzeļdegvielas ražošana, pārstrādājot rapšu eļļu.

Valstis, uz kurām tiek eksportēta produkcija:

Produkcija tiek realizēta Latvijā, kā arī ES valstīs un citās valstīs.

oniors3 oniors4