SIA “ESTERIOL”

Uzņēmuma vadītājs: Viktors Bazinovs

Esteriol komanda piedāvā tikai IT- risinājumus un pakalpojumus priekš Jūsu biznesam un  attīstībai. Jau 9 gadus Esteriol izstrādā vietnes un sarežģītus web projektus, izveido interneta veikalus, integrē CRM/ERP sistēmas, automatizē biznesa procesus, piesaista jaunus klientus un palielina pārdošanu. Tapāt uzņēmuma  pakalpojumos ietilpst korporatīva stila un logotipu izstrāde, un citi risinājumi Jūsu zīmola attīstībai.

Vietnes un interneta veikali

Īstenojam vietņu un citu web pakalpojumu izveidi un atbalstu, kā arī pārdošanas lapas vai uzņēmuma portālam. Garantējam mūsdienīgu un svaigu dizainu, pilnu funkcionalitāti un kvalitatīvu tehnisku atbalstu.Tāpat, Esteriol palīdzes Jums izveidot unikāluinterneta veikalu, ņemot vērā Jūsu biznesa nianses un detaļas. Piedāvājam pieejamās cenas ar ikmēneša apmaksas iespēju šakot no 49 eiro un interneta veikala uzstādīšanu 72 stundu laikā, ar testēšanas periodu 30 dienas, un bezmaksas hostingu.

CRM/ERP sistēmas

Mūsu izstrādātas CRM/ERP sistēmas ir klasiskais instrumentu komplekts, lai kontrolētu un pārvaldītu pārdošanu, pieprasījumu plūsmu un savstarpējās attiecības ar jūsu klientiem.Vēl viens šīs sistēmas svarīgs uzdevums ir optimizēt komandas darbu, lai noskaidrotu problēmas āgras projektu un pārdošanas posmos. Mēs pielāgosim Esteriol CRM/ERP sistēmu individuāli, ņemot vērā katra klienta vajadzības un īpatnības, un darbības jomu. Sistēma ļauj pārskatīt analītiskus un statistiskus datus (grafikus, sarakstus, atskaites), izveidot vai automātiski ģenerēt svarīgus atgadinājumus un pārvaldīt uzdevumus.

Biznesa procesa automatizācija

Biznesa procesu automatizācija ir vērsta uz cilvēka līdzdalības samazināšanu preču vai pakalpojumu ražošanas ķēdes, kas palielina produktivitāti un vispārējos rādītājus. Var automatizēt vairākumu ciklisko procesu un rutīnu operāciju, piemēram, personāla valdību, uzdevumu sadali, rēķinu izrakstīšanu, pārskatu sagatavošanu, statistikas kārtošanu, un citu. Automatizācijas process sastāv no blokshēmas izveidošanas, biznesa procesa aprakstiem, un vēlāk, automatizācijas algoritmu izveidošanai. Automatizācijas ieviešana Jūsu biznesā var palīdzēt palielināt produkcijas apjomu un kvalitāti, palielināt personāla efektivitāti un samazināt dažādus ražošanas izdevumus.

Pārdošanas palielināšana

Mūsu galvenais uzdevums ir atrast optimālu risinājumu tieši Jūsu biznesam. Palīdzam palielināt jūsu produktu vai pakalpojumu pārdošanu. Ar dziļas analīzes palidzību atrodam specīgas un vājas puses dažādos pārdošanas posmos un palīdzam palielināt jūsu sasniegto mērķu skaitu optimizējot koversiju.

Tāpat mēs piedāvājam organiskā trafika palielināšanas pakalpojumus, optimizējot vietnes lapu     priekš meklēšanas sistēmas, un pielagosim maksas reklāmas kompānijas meklēšanas sistēmās.

Lai uzlabotu atpazīstamību un uzticēšanos jūsu zīmolam vai precei un uzlabotu saikni ar klientiem

Mūsu portfolio