LatInSoft

Uzņēmuma vadītājs: Sergey Simonov

                          Piedāvāto pakalpojumu apraksts:

SIA LatInSoft, piedāvā plašu IT preču un pakalpojumu klāstu – grāmatvedības un uzņēmuma vadības risinājumu izstrāde un ieviešana, datortehnikas piegāde, tehniskais serviss, remonts un uzturēšana, apmācība no neformāliem kursiem līdz profesionālai izglītībai, programmnodrošinājuma izstrāde, interneta vietņu izstrāde, grāmatvedības pakalpojumi.

Grāmatvedības un uzņēmuma vadības programmas GrinS

GrinS® – ir nozīmīgākā uzņēmuma vadības un grāmatvedības programmu saime, ko ir izstrādājusi un pārvalda SIA LatInSoft. Automatizēta grāmatvedība, tirdzniecība, ražošana. Funkcionāli piesātinātas, bet ekonomiskas un ērtas grāmatvedības un uzņēmuma vadības programmas dažādās nozarēs aktīvi strādājošiem maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Interneta vietņu izstrāde – SIA LatInSoft piedāvā pilnu interneta pakalpojumu kompleksu: interneta vietņu projektēšanu, grafisko dizainu, programmēšanu, datu bāzu izmantošanu, vietnes modernizāciju, auditu un tehnisko uzturēšanu.

Grāmatvedības pakalpojumi – SIA LatInSoft piedāvā profesionālus grāmatvedības ārpakalpojumus – primāro dokumentu apstrāde, finansu atskaišu sastādīšana, darbs ar bankām un VID, gada pārskata sastādīšana u.c., atbildība par kārtību klienta grāmatvedībā, garantēta finansu dokumentu atbilstība likumdošanas prasībām.

Mācību centrs – LatInSoft mācību centrs ir LR izglītības un zinātnes ministrijas licencēta un akreditēta mācību iestāde, kas specializējas profesionālās izglītības, interešu apmācības un speciālistu kvalifikācijas paaugstināšanas sfērā. Dažādas intensitātes un apjoma kursi un izglītības programmas tādos virzienos kā datori un informācijas tehnoloģijas, valodas (angļu, vācu, franču, latviešu), grāmatvedība, grāmatvedības un uzņēmuma vadības programmas GrinS. LatInSoft mācību centrs ir arī autorizēts Eiropas starptautiskā datorprasmju sertifikāta ECDL testēšanas centrs Daugavpilī.

latinsoft1