Protams

Uzņēmuma vadītājs: Valdes loceklis  Anita Franckeviča

Pie mums strādā 6 speciālisti ar pieredzi informācijas tehnoloģiju jomā, ekonomikā, grāmatvedībā, ražošanas procesu vadībā. Tā ir saskaņota komanda, kura sastāv no pieredzējušiem projektu vadītājiem, programmētājiem, konsultantiem, kuru profesionalitāti apliecina arī 1C kompānijas sertifikāti.

Ražotās produkcijas apraksts:

PROTAMS specializācija – programmproduktu izstrāde, ieviešana un uzturēšana.
Kopš 2010. gada mēs strādājam programmēšanas pakalpojumu tirgū Latgales reģionā, kopš tā laikā kļūstot par profesionāļiem šajā jomā. Mūsu programmproduktus un pakalpojumus augsto kvalitāti jau ir novērtējuši vairāk nekā 400 vietējo komercsabiedrību, kas ir gan nelieli uzņēmumi, gan individuālie komersanti, gan arī lieli ražotāji ar īpatnējām uzskaites sistēmām, kuras arī esam spējuši automatizēt.
SIA “PROTAMS” ietilpst sistēmā “1C:Франчайзинг 8.0”, kas garantē pakalpojumu izpildes augstāko kvalitāti.
Mūsu kompānijas mērķis – bija un ir efektīvu un integrētu biznesa līdzekļu pārvaldības izstrāde, kas, pateicoties automatizācijai un optimizācijai palīdz atvieglot un standartizēt specifiskus uzskaites procesus un preču, naudas līdzekļu un citu aktīvu kustību klienta uzņēmumā.
PROTAMS piedāvā:

protams_1c

1C programmas – universālo instrumentu pilnīgai grāmatvedības, tirdzniecības, noliktavu, ražošanas vadībai, kā arī citu uzdevumu risināšanai. Programmas ietver standarta mehānismus, kas pilnībā atbilst Latvijas normatīvo aktu prasībām un ļauj uzsākt darbu ar programmu tūlīt pēc tās iegādes, kā arī dod iespēju pielāgot programmas darbību specifiskām klienta vajadzībām.

protams_p

ProteoS – automatizēta grāmatvedības un noliktavas uzskaites sistēma, kuru jau vairākus gadus veiksmīgi lieto vairāki simti lietotāji savā komercdarbībā.
Individuāla pieeja katram klientam dod iespēju atkarībā no uzņēmuma lieluma, specifiskām vajadzībām un esošiem tehniskiem resursiem piedāvāt optimālāko programmatūras risinājumu.
Mēs esam gatavi kopā ar Jums veikt sarežģīto ceļu no apsekošanas līdz veiksmīgai automatizācijas procesa ieviešanai, kā arī uzņēmamies daļēji vai pilnībā kontrolēt tālāko risinājuma tehnisko uzturēšanu.
Mums ir svarīgi Jūsu panākumi!

Piedāvāto pakalpojumu apraksts:

SIA PROTAMS klientiem piedāvā šādus pakalpojumus:
• 1C, ProteoS un citas uzskaites datorprogrammas izstrāde, ieviešana un pielāgošana;
• specializēto sistēmu izstrādāšana, papildus risinājumu izstrāde, programmēšana;
• programmu lietotāju apmācība, konsultācijas;
• programmu uzturēšana, konfigurāciju pilnveidošana;
• datoru tehniskā apkalpošana;
• Interneta mājas lapu izstrāde.;

  •    grāmatvedības pakalpojumi

 

Uzņēmuma ražošanas iespējas:

Galvenā uzmanība tiek veltīta apgrozījuma pieaugumam, nezaudējot kvalitatīvos rādītājus un turot augstā līmenī klientu apkalpošanas kultūru. Tāpēc tiek pievērsta uzmanība arī pārdomātai mārketinga politikai. Uzņēmuma piedāvājums ir ļoti elastīgs gan produktu un pakalpojumu izvēles, gan to cenu ziņā. Uzņēmumam ir labas nākotnes perspektīvas vēl vairāk nostiprināties tirgū, paplašināt pakalpojumu un piedāvājumu klāstu, piesaistīt ES finansējumu.

Uzņēmuma komercpiedāvājumi:

„1C:Uzņēmums 8” standarta programmu cenas:
• 1C:Grāmatvedība Latvijai. Bāzes versija – 150.00 EUR
• 1C:Grāmatvedība Latvijai. Profesionālā versija – 500.00 EUR
• 1C:Grāmatvedība Latvijai. Komplekts 5 lietotājiem – 900.00 EUR
• 1C:Tirdzniecības vadība Baltijai – 600.00 EUR
Programmu cenā ietilpst:
– bezmaksas programmas uzstādīšana;
– bezmaksas lietotāju apmācība;
– bezmaksas konsultācijas;
– metodiska literatūra latviešu un krievu valodas.