Stream Labs

Uzņēmuma vadītājs: Valdes loceklis Romualds Cirsis

Stream Labs pārstāv Informācijas Tehnoloģijas un Elektronikas nozari -mēs ražojam profesionālu televīzijas programmmatūru  centrālajām un regionālajam televīzijas kompānijām un raidorganizācijām. Stream Labs ir nostiprinājusi savas tirgus pozīcijas kā labi zināms zīmols un ir viens no tirgus līderiem , kad runa iet par profesionāliem TV apraides risinājumiem un to automatizāciju, TV kanālu grafisko dizainu,  ierakstu un video apraides uzraudzību un kvalitātes kontroli un to lieto dažādos reģionos, tostapr Āzijā, Eiropā, Āfrikā un Amerikā.

Uzņīēmuma visnozīmīgākais resurss ir tā speciālisti. Kopumā uzņēmumā strādā 30 darbinieki un to skaits turpina augt (pamatā programatūras izstrādātāji un testētāji, klientu atbalsta, tehniskie un pārdošanas speciālisti). Nepieciešamās elektroniskās plates arī tiek ražotas Daugavpilī.

Stream Labs aprīkojums tiek  izmantots vairāk nekā 5500 TV kanālos visa pasaulē.   Kompānija un tās pārstāvji ik gadus piedalās TV satura veidošanas un translēšanas nozares lielākajās izstādēs -Krievijā, ASV, Nīdelandē, AAE, Singapūrā, Indijā.

Mūsu mērķis ir pieejama kvalitāte profesionālos TV apraides risinājumos.